Ferah Genç Odası Takımları

Ferah Genç Odası Takımları

Hepimiz genç olduk genç odası hepimizin hayatında önemli yer tutmaktadır her birimiz geçmişe dönüp baktığımızda odalarımızı zaman geçirdiğimiz alanları gözümüzde canlandırırız. En güzel anılarımız buralarda geçmiş en büyük sırlar dedikodular bu odada paylaşılmış. Sınav stresi aşk acısı hep bu odada çekilmiştir.

Yazdığımız günlüğü sakladığımız yer dinlediğimiz müziğin sesini bastırdığımız yer ve daha onlarca hatıra . İşte yıllar sonra bile size kendini hatırlatan bu alanın ferah ve tıkış pıkış olmaması büyük önem taşımaktadır.

Mümkün olduğunca fonksiyonel mobilyalar kullanılmalı gençlere zaman geçirecekleri geniş alanlar açılmalıdır. İşlevsellik yönünden zengin yataklar ve çalışma alanları kullanılmalıdır oda güneş almayan bir bölümde ise ki mümkün olduğunca ışık alan bir alan seçilmeli ama şartlar el vermiyorsa da oda da aydınlık renkler soğuk tonlamalar ve gençlerin sevdikleri ilgi duydukları obje aksesuar film karakterleri ve ya tuttuğu takım ve benzeri şeylerle dizayn yapılmalıdır.

Böylece bu alanda misafir ağırlamak onları mutlu edecek zaman geçirmekten keyif alacaklardır.

Birbirinden şık genç odası mobilyalarını İnegöl Mobilya Vadi aracılığı ile bulabilmeniz mümkün ayrıntılı bilgi ve iletişim web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.inegolmobilyavadi.com/

dugimo